Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt - Rehabilitacja zwierząt

Efekty uczenia się:

KODKompetencje społeczne
RZ_10-_K01Potrafi dokonać oceny poziomu swojej wiedzy i umiejętności zawodowych. Zdaje sobie sprawę z uzupełniania ich przez całe życie.
RZ_10-_K02Podejmuje działania nie przekraczające jego kompetencji.
RZ_10-_K03Ma świadomość zagrożeń wynikających z pracy ze zwierzętami, materiałem biologicznym i związkami chemicznymi.
RZ_10-_K04Prezentuje postawę proekologiczną i postawę odpowiedzialności za otaczający świat ożywiony na różnych poziomach jego organizacji, wynikające ze świadomości ryzyka związanego ze stosowaniem różnorodnych środków produkcji.
RZ_10-_K05Postępuje zgodnie z podstawowymi zasadami etyki zawodowej.
RZ_10-_K06Wykazuje zdolnośc do pracy w grupie jak i samodzielnej oraz do kierowania zespołami ludzkimi w zakresie wyznaczania i kontoli zadań realizowanych w ramach zaplanowanych działań.
RZ_10-_K07Stosuje zasady BHP obowiązujące w zawodzie zoofizjoterapeuty.
RZ_10-_K08Przejawia pozytywne przekonania i postawy wobec ludzi,organizmów i środowiska oraz wysoką tolerancję na ich potrzeby i problemy.
RZ_10-_K09Potrafi oceniać działania swoje i działania wykonywane w ramach współpracy zespołowej w zakresie działań zoofizjoterapeutycznych oraz przyjmować odpowiedzialność za ich skutki.
RZ_10-_K10Potrafi współpracować w lecznicach i klinikach weterynaryjnych w zakresie badań diagnostycznych.