Wydział Architektury - Specjalista ds. dostępności

Efekty uczenia się:

KODUmiejętności
SDD_10-_U01Potrafi dokonać analizy i zdefiniować podstawowe bariery w przestrzeni publicznej (cyfrowe, architektoniczne i informacyjno-komunikacyjne)
SDD_10-_U02Potrafi zaproponować/ zaprojektować rozwiązanie techniczne o charakterze uniwersalnym
SDD_10-_U03Potrafi dokonać analizy dostępności organizacji pod kątem potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami
SDD_10-_U04Potrafi wdrażać zasady projektowania uniwersalnego w przestrzeni publicznej i opracować plan działań naprawczych/ doskonalących.
SDD_10-_U05Potrafi integrować informacje pozyskane z różnych źródeł, dokonywać ich interpretacji i krytycznej analizy
SDD_10-_U06Potrafi współpracować z innymi osobami w ramach prac zespołowych, w tym również w zespołach interdyscyplinarnych.
SDD_10-_U07Potrafi przeprowadzić działania związane z audytowaniem, w szczególności z przygotowaniem, przeprowadzeniem, analizą i tworzeniem dokumentacji dotyczacej kompleksowych audytów dostępności w organizacji.
SDD_10-_U8Potrafi napisać pracę końcową obejmującą rozwiązanie zagadnienia problemowego z zakresu zapewniania dostępności dla osób ze szcsególnymi potrzebami.