Wydział Informatyki - Poligrafia i Media Cyfrowe

Efekty kształcenia:

KODUmiejętności
PiMC_10A_U01Student potrafi zorganizować proces produkcyjny do realizacji konkretnego zamówienia (produktu), potrafi ocenić jakość produktu na różnych etapach produkcji poligraficznej, potrafi obsługiwać urządzenia służące do kontroli jakości.
PiMC_10A_U02Student posiada umiejętność w zakresie obróbki fotografii cyfrowej.
PiMC_10A_U03Student potrafi stosować formaty graficzne w zależności od rodzaju projektowanej grafiki i jej przeznaczenia, potrafi zaprojektować różne rodzaje grafiki użytkowej, potrafi posługiwać się oprogramowaniem przeznaczonym do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej i wektorowej.
PiMC_10A_U04Student potrafi przygotować projekt treści tekstowych i multimedialnych w postaci cyfrowej. Potrafi korzystać z technologii rozpowszechniania treści cyfrowych w internecie.
PiMC_10A_U05Student potrafi przygotować projekt do procesu drukowania, potrafi dobrać parametry operacji przygotowawczych w zależności od rodzaju projektu i jego przeznaczenia. Potrafi posługiwać się oprogramowaniem pozwalającym zarządzać przepływem prac przygotowawczych.
PiMC_10A_U06Student potrafi utworzyć samodzielnie dokument strony internetowej, zaprojektować strukturę jej treści i sposób prezentacji, potrafi umieścić na stronie internetowej i wykorzystać w swoim projekcie dynamiczne skrypty, potrafi samodzielnie umieścić stronę lub aplikację internetową na serwerze hostingowym.
PiMC_10A_U07Student potrafi zmierzyć barwę oraz dokonać oceny jakości odwzorowania koloru. Potrafi posługiwać się urządzeniami do zarządzania i pomiaru barw.
PiMC_10A_U08Student potrafi sprecyzować tematykę badań, sporządzić koncepcję pracy i jej harmonogram, napisać sprawozdanie naukowe, opracować prezentację oraz zaprezentować wyniki badań.