Wydział Budownictwa i Architektury - Gospodarka nieruchomościami

Sylabus przedmiotu Praca końcowa:

Kierunek studiów Gospodarka nieruchomościami
Forma studiów studia niestacjonarne Poziom podyplomowe
Tytuł zawodowy absolwenta
Obszary studiów nauk społecznych
Przedmiot Praca końcowa
Jednostka prowadząca Jednostki zewnętrzne
Nauczyciel odpowiedzialny Andrzej Hopfer <studium@zut.edu.pl>

praca dyplomowaPD2 0 10,01,00zaliczenie

W-1Uzyskanie zaliczeń z wszystkich przedmiotów wskazanych w programie kształcenia.

C-1Słuchacz umie sporządzić projekt operatu szacunkowego (praca dyplomowa).

praca dyplomowa
T-PD-1Treści programowe z przedmiotów wskazanych w programie kształcenia0

praca dyplomowa
A-PD-1Napisanie pracy dyplomowej (końcowej).450

M-1Seminarium dyplomowe.

GN_10A_45_W01
GN_10-_W01, GN_10-_W02, GN_10-_W03C-1T-PD-1M-1S-1

GN_10A_45_U01
Słuchacz umie sporządzić projekt operatu szacunkowego.
GN_10-_U02, GN_10-_U01C-1T-PD-1M-1S-1

Zamierzone efekty kształcenia - inne kompetencje społeczne i personalne

GN_10A_45_K01
GN_10-_K01, GN_10-_K02, GN_10-_K03C-1T-PD-1M-1S-1

GN_10A_45_W01
3,0Słuchacz potrafi przygotować projekt operatu szacunkowego, ale wymaga pomocy promotora.

GN_10A_45_U01
Słuchacz umie sporządzić projekt operatu szacunkowego.
3,0Umie przygotować projekt operatu szacunkowego z pomoca promotora.

GN_10A_45_K01
3,0Umie przygotować projekt operatu szacunkowego z pomocą promotora.

1. Literatura wskazana dla poszczególnych przedmiotów ujętych w programie kształcenia.

Treści programowe - praca dyplomowa

T-PD-1Treści programowe z przedmiotów wskazanych w programie kształcenia0

Formy aktywności - praca dyplomowa

A-PD-1Napisanie pracy dyplomowej (końcowej).450
Zamierzone efekty kształceniaGN_10A_45_W01Słuchacz ma wiedzę z wybranych obszarów właściwych dla kierunku rzeczoznawcy majątkowego.
Odniesienie do efektów kształcenia dla kierunku studiówGN_10-_W01Słuchacz ma wiedzę z wybranych obszarów własciwych dla kierunku rzeczoznawcy majatkowego oraz zna status prawny i strukturę krajowych i międzynarodowych standardów wyceny.
GN_10-_W02Zna interpretację wartości rynkowej według ustawy o gospodarce nieruchomościami i prawodawstwa.
GN_10-_W03Ma podstawową wiedzę na temat wyceny nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności oraz w zakresie powszechnej taksacji nieruchomości.
Cel przedmiotuC-1Słuchacz umie sporządzić projekt operatu szacunkowego (praca dyplomowa).
Treści programoweT-PD-1Treści programowe z przedmiotów wskazanych w programie kształcenia
Metody nauczaniaM-1Seminarium dyplomowe.
Sposób ocenyS-1Ocena podsumowująca: Ocena za przygotowanie projektu operatu szacunkowego w skali od 2-5.
Zamierzone efekty kształceniaGN_10A_45_U01Słuchacz umie sporządzić projekt operatu szacunkowego.
Odniesienie do efektów kształcenia dla kierunku studiówGN_10-_U02Zna zasady wyceny praw własności, praw uzytkowania wieczystego oraz ograniczonych praw rzeczowych i praw zobowiązań umownych.
GN_10-_U01Słuchacz potrafi dokonać wyceny nieruchomości zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi standardami wyceny.
Metody nauczaniaM-1Seminarium dyplomowe.
3,0Umie przygotować projekt operatu szacunkowego z pomoca promotora.
Zamierzone efekty kształceniaGN_10A_45_K01Słuchacz ma świadomośc odpowiedzialności za swoją pracę oraz zna zasady przestrzegania etyki zawodowej.
Odniesienie do efektów kształcenia dla kierunku studiówGN_10-_K01Potrafi myśleć i działać w sposób przedsiębiorczy.
GN_10-_K02Ma świadomość wazności zachowania się w sposób profesjonalny i przestrzegania zasad etyki zawodowej.
GN_10-_K03Ma świadomość odpowiedzialności za pracę własną i ponoszenia odpowiedzialności za wspólnie realizowane zadania.
Metody nauczaniaM-1Seminarium dyplomowe.
3,0Umie przygotować projekt operatu szacunkowego z pomocą promotora.