Wydział Budownictwa i Architektury - Gospodarka nieruchomościami

Efekty kształcenia:

KODWiedza
GN_10-_W01Słuchacz ma wiedzę z wybranych obszarów własciwych dla kierunku rzeczoznawcy majatkowego oraz zna status prawny i strukturę krajowych i międzynarodowych standardów wyceny.
GN_10-_W02Zna interpretację wartości rynkowej według ustawy o gospodarce nieruchomościami i prawodawstwa.
GN_10-_W03Ma podstawową wiedzę na temat wyceny nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności oraz w zakresie powszechnej taksacji nieruchomości.
GN_10-_W04Zna istotę i cele zarządzania i obrotu nieruchomościami oraz prawa i obowiązki zarządcy nieruchomości oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami.
GN_10-_W05Ma wiedzę w zakresie procedur zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.