Wydział Elektryczny - Elektrotechnika (S3)

Sylabus przedmiotu Seminarium sprawozdawcze:

Kierunek studiów Elektrotechnika
Forma studiów studia stacjonarne Poziom trzeciego stopnia
Stopnień naukowy absolwenta doktor
Obszary studiów studia trzeciego stopnia
Przedmiot Seminarium sprawozdawcze
Jednostka prowadząca Katedra Elektrotechniki Teoretycznej i Informatyki
Nauczyciel odpowiedzialny Stanisław Gratkowski <Stanislaw.Gratkowski@zut.edu.pl>
Inni nauczyciele Krzysztof Stawicki <Krzysztof.Stawicki@zut.edu.pl>

seminariaS2 5 1,01,00zaliczenie
seminariaS4 5 1,01,00zaliczenie
seminariaS6 5 1,01,00zaliczenie

dla tego przedmiotu nie są określone wymagania wstępne

seminaria
T-S-1Doktoranci kończący I rok studiów przedkładają komisji w składzie: kierownik studiów doktoranckich, opiekun naukowy doktoranta (promotor), osoby wydelegowane przez Radę Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie, pisemne raporty z prowadzonych przez siebie badań naukowych i wygłaszają referaty podsumowujące te badania. Odpowiadają na pytania członków komisji.5
seminaria
T-S-1Doktoranci kończący II rok studiów przedkładają komisji w składzie: kierownik studiów doktoranckich, opiekun naukowy doktoranta (promotor), osoby wydelegowane przez Radę Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie, pisemne raporty z prowadzonych przez siebie badań naukowych i wygłaszają referaty podsumowujące te badania. Odpowiadają na pytania członków komisji.5
seminaria
T-S-1Doktoranci kończący III rok studiów przedkładają komisji w składzie: kierownik studiów doktoranckich, opiekun naukowy doktoranta (promotor), osoby wydelegowane przez Radę Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie, pisemne raporty z prowadzonych przez siebie badań naukowych i wygłaszają referaty podsumowujące te badania. Odpowiadają na pytania członków komisji.5

M-1seminarium

S-1Ocena podsumowująca: Ocena prezentacji oraz osiągnięć naukowych.

Zamierzone efekty kształceniaOdniesienie do efektów kształcenia dla dyscyplinyOdniesienie do efektów zdefiniowanych dla obszaru kształceniaCel przedmiotuTreści programoweMetody nauczaniaSposób oceny
EL_3A_O7_U01
EL_3A_U10, EL_3A_U09C-1T-S-1, T-S-1, T-S-1M-1S-1

EL_3A_O7_U01
3,0Potrafi prowadzić dyskusję naukową, przytaczając właściwe argumenty; potrafi w zrozumiały sposób prezentować swoje koncepcje i osiągnięcia naukowe.

A-S-2Przygotowanie raportu.25
Zamierzone efekty kształceniaEL_3A_O7_U01Potrafi prowadzić dyskusję naukową, przytaczając właściwe argumenty; potrafi w zrozumiały sposób prezentować swoje koncepcje i osiągnięcia naukowe.
Odniesienie do efektów kształcenia dla dyscyplinyEL_3A_U10Potrafi w zrozumiały sposób prezentować swoje koncepcje i osiągnięcia naukowe.
EL_3A_U09Potrafi prowadzić dyskusję naukową, przytaczając właściwe argumenty.
Cel przedmiotuC-1Ocena postępów doktorantów oraz umożliwienie im prezentacji rocznych osiągnięć przed komisją, w obecności wszystkich doktorantów oraz zainteresowanych osób, co perspektywicznie ma przygotować uczestników studiów doktoranckich do publicznej obrony rozprawy doktorskiej.
Treści programoweT-S-1Doktoranci kończący I rok studiów przedkładają komisji w składzie: kierownik studiów doktoranckich, opiekun naukowy doktoranta (promotor), osoby wydelegowane przez Radę Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie, pisemne raporty z prowadzonych przez siebie badań naukowych i wygłaszają referaty podsumowujące te badania. Odpowiadają na pytania członków komisji.
Metody nauczaniaM-1seminarium
Sposób ocenyS-1Ocena podsumowująca: Ocena prezentacji oraz osiągnięć naukowych.