Wydział Ekonomiczny - Konsulting ekonomiczno-środowiskowy

Sylabus przedmiotu Egzamin końcowy:

Kierunek studiów Konsulting ekonomiczno-środowiskowy
Forma studiów studia niestacjonarne Poziom podyplomowe
Tytuł zawodowy absolwenta
Obszary studiów nauki społeczne
Moduł Obszary wiejskie w Unii Europejskiej
Przedmiot Egzamin końcowy
Jednostka prowadząca Katedra Nieruchomości, Agrobiznesu i Ekonomii Środowiska
Nauczyciel odpowiedzialny Milena Bera <Milena.Bera@zut.edu.pl>

praca dyplomowaPD1 0 1,01,00egzamin

W-1Student uczestniczył w zajęciach

praca dyplomowa
A-PD-1Przygotowanie do egzaminu29
A-PD-2Egzamin1

M-1Dyskusja nad zagadnieniem i rozwiązanie problemu badawczego.

S-1Ocena podsumowująca: Ocena wystawiona przez komisję egzaminacyjną

KES_10-_C13_W01
C-1M-1S-1

KES_10-_C13_U01

Zamierzone efekty kształcenia - inne kompetencje społeczne i personalne

KES_10-_C13_K01

KES_10-_C13_W01
3,0Słuchacz posiada dostateczną minimalną wiedzę z zakresu zagadnień organizacyjno - prawnych dotyczących gospodarowania obszarami wiejskimi.

KES_10-_C13_U01
3,0Sluchacz dostatecznie wykorzytsuje wiedzę, umiejętności w praktycznym zastosowaniu w szeroko pojętej gospodarce przestrzenią rolniczą.

KES_10-_C13_K01
3,0Sluchacz jest świadomy wiedzy teoretycznej i empirycznej w zastosowaniu w szeroko pojętej gospodarce obszarami wiejskimi w stopniu dostatecznym.

1. Rada Wydziału Ekonomicznego, Standardy pisania prac obowiązujące na Wydziale Ekonomicznym, Uchwała Rady Wydziału Ekonomicznego, 2013

Formy aktywności - praca dyplomowa

A-PD-1Przygotowanie do egzaminu29
A-PD-2Egzamin1
Zamierzone efekty kształceniaKES_10-_C13_W01Słuchacz posiada wiedzę z zakresu zagadnień organizacyjno - prawnych dotyczących gospodarowania obszarami wiejskimi.
Cel przedmiotuC-1Przygotowanie do egzaminu końcowego zgodnie z zakresem tematycznym obowiazujacym na zajęciach dydaktycznych
Metody nauczaniaM-1Dyskusja nad zagadnieniem i rozwiązanie problemu badawczego.
Sposób ocenyS-1Ocena podsumowująca: Ocena wystawiona przez komisję egzaminacyjną
Zamierzone efekty kształceniaKES_10-_C13_U01Sluchacz wykorzytsuje wiedzę, umiejętności w praktycznym zastosowaniu w szeroko pojętej gospodarce przestrzenią rolniczą.
Zamierzone efekty kształceniaKES_10-_C13_K01Sluchacz jest świadomy wiedzy teoretycznej i empirycznej w zastosowaniu w szeroko pojętej gospodarce obszarami wiejskimi.